Bře 172014
 

retro bal 1V pátek 7.3.2014 jsme vyzkoušeli uspokojit v plesovém rejdění i příznivce „neživé“ hudby, tedy hudby v podání DJ Mirka Komárka. Uspořádali jsme Retro bál ve stylu 80. let a jako tradičně nám azyl poskytla restaurace Slanina.Na sál tentokrát dorazilo méně lidí než na živou hudbu, ale o to více bylo prostoru pro tancechtivé „šílence“. Výtečnou náladu účastníků ještě zlepšilo karaoke show, které nám DJ připravil, takže kromě tanečních kreací si každý mohl vyzkoušet i své pěvěcké schopnosti.  No a zlatý hřeb byla tradiční půlnoční tombola, ve které se usmálo na ty šťastnější štěstí. A pak ještě pár tanečních kreací a už tu byl  závěr a slib, že příští rok se sejdeme, snad i ve větším počtu.

retro bal 2retro bal 3

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..