Kontakty

 

Sbor dobrovolných hasičů
Štěpánkovická 21
Kravaře 747 21
tel. 553 777 957
hasici.kravare@centrum.cz

 

jméno funkce telefon e-mail
David Janta starosta 724956252 david.janta@valkwelding.cz
Radim Janta náměstek starosty 775740005 radim.janta@seznam.cz
Radim Benek náměstek starosty 604950370 radimbenek@centrum.cz
Lukáš Glabasnia velitel SDH 606833347 malycahoun@seznam.cz
David Večerek zástupce velitele 604749807 vecerek.david@seznam.cz
Zbyněk Bezděk jednatel 607623814 z.bezdek@centrum.cz
Evald Harazim hospodář (pokladník) 775078939 eharazim@volny.cz
Radek Glabasnia garážmistr 606169213 radekglabasnia@seznam.cz
Petr Knappe organizační referent 603461257 Michal.knappe@seznam.cz
Milan Řehulek organizační referent 606833023 m.rehulek@seznam.cz
Martin Hahn kulturní referent, vedoucí veteránů 607067861 hahnmartin@seznam.cz
Pavel Kočí člen výboru  732373489 pavel.koci1595@seznam.cz
 Jan Peterek vedoucí družstva žáků  602748612 h.peterek@seznam.cz
Markéta Večerková členka výboru  777231845 vecerkova125@gmail.com
 Michal Harazim člen výboru  774399987  michalharazim@seznam.cz
Lukáš Řehulek člen výboru  608292409  Luk.Has@seznam.cz
Vendula Kramářová předseda kontr. a revizní rady 733319600 dullinkakramarova@seznam.cz
Valter Harazim člen kontrolní  a revizní rady  602622686 valterharazim@seznam.cz
Michal Knappe člen kontrolní  a revizní rady 608810279 michal.knappe@seznam.cz