Kontakty

 

Sbor dobrovolných hasičů
Štěpánkovická 21
Kravaře 747 21
tel. 553 777 957
hasici.kravare@centrum.cz

 

jméno funkce telefon e-mail
David Janta starosta 724956252 david.janta@valkwelding.cz
Radim Janta náměstek starosty 775740005 radim.janta@seznam.cz
Radim Benek náměstek starosty 604950370 radimbenek@centrum.cz
Lukáš Glabasnia velitel SDH + ved. dr. mužů 606833347 malycahoun@seznam.cz
zástupce velitele
Zbyněk Bezděk jednatel 607623814 z.bezdek@centrum.cz
Evald Harazim hospodář (pokladník) 775078939 eharazim@volny.cz
Petr Knappe organizační referent 603461257 Michal.knappe@seznam.cz
Michal Hlaváč organizační referent 603242604 michal.hlavac@kravare.cz
Dušan Kušnierik organizační referent 777879009 kusnierik2004@volny.cz
Roman Fišer organizační referent 606505238 fiserstavby@seznam.cz
Jan Peterek vedoucí družstva žáků 603799668 h.peterek@seznam.cz
Lukáš Řehulek vedoucí družstva dorostu 608292409 rehulek.l@seznam.cz
Valter Harazim vedoucí družstva veteránů 608202057 valterharazim@seznam.cz
 Michal Harazim člen výboru  774399987  michalharazim@seznam.cz
Vendula Kramářová revizorka sboru 733319600 dullinkakramarova@seznam.cz
Romana Jantová člen revizní rady 775740003 jantice@centrum.cz
Patrik Malchárek člen  revizní rady 774511443 patrikmalcharek@seznam.cz