Led 272014
 

ples 24.1.2014_1V pátek 24.1.2014 jsme opět přivítali tancechtivé lidičky v sále SLANINA, kde jsme uspořádali hasičský bál s kapelou DRIVE. Opět nechyběla perfektní kapela, perfektní publikum a doufáme že i perfektní tombola a kulturní vložka. O tu se postaraly mladé mažoretky ze Slatiny u Bílovce a podle potlesku lze soudit, že se jejich vystoupení všem líbilo. A pak už nebránilo těm, kteří se přišli bavit a pařit nic v tom, aby si ples náležitě užili. A dle ohlasů můžeme soudit, že spokojenost byla na všech stranách. Děkujeme všem zúčastněným a už se těšíme na únorový ples – a někteří z Vás se mohou najít ve fotogalerii, kde je pár obrázků z plesového veselí

ples 24.1.2014_2ples 24.1.2014_3

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..