Led 182014
 

valna hromada 2014_1V pátek 17.1.2014 proběhla každoroční Valná hromada SDH Kravaře. Tentokráte jsme se rozhodli uspořádat tuto akci v klubovně na našem areálu. Na hromadu se nás sešlo 38 členů sboru a moc rádi jsme přivítali taky vzácné hosty z Města Kravaře a spřátelených SDH Dvořisko a SDH Kouty. Všichni přítomní si vyslechli zprávy o činnosti sboru v roce 2013, o úspěších i neúspěších družstev žáků, dorostu, mužů i veteránů a samozřejmě i to, co nás čeká v roce 2014. Na závěr této schůze jsme spořádali výtečný bramborový salát s řízečkem a pak již následovala plodná diskuze všech přítomných.

valna hromada 2014_2valna hromada 2014_3

 

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..