Čvc 162013
 

veterani palhanec 2013_1Tradičně v sobotu, tentokrát 13.7.2013,  se uskutečnilo 3 kolo letošní Okresní ligy veteránů, tentokrát na Palhanci. Protože pro nás je 13 šťastné číslo, řekli jsme si, že bychom konečně mohli zlomit smůlu či prokletí, která nás dosud v tomto i minulém ročníku provázela a že bychom konečně mohli zaujmout i místa na stupních vítězů.  Motivací  pro celý tým byla i skutečnost, že tento den oslavoval jeden z našich velkých příznivců a příležitostný veterán, pan Leonard Tietz  padesáté narozeniny a proto jsme potřebovali získat pohár, který by oslavenec  naplnil. Na trať soutěže se vydala tato sestava: stroj Radek Čahoun Glabasnia, spoje Valťo Harazim, koš Milan Řehulek, béčka Martin Hahn, rozdělovač Zbyněk Bezděk a proudy Radim Bezděk a Milan Deutsch. Soutěžilo se opět dvoukolově, přičemž specifika této soutěže spočívala v tom, že po startovním výstřelu museli všichni členové podběhnout pod páskou a dále, že se nasávalo z přírodního zdroje, tedy ze starého  mlýnského náhonu. Dá se tedy říci, že soutěž tentokrát rozhodovali „kluci v zadu“. Po prvním kole jsme časem 43,72 zaujali průběžné čtvrté, tedy bramborové místo. Toto kolo ovládli hasiči z Chlebičova krásným časem 36,33, který jak se později ukázalo, byl časem vítězným. Do druhého kola jsme se vydali s přáním konečně zvládnout i druhé kolo a hlavně získat pohár pro oslavence. A ono se to povedlo a časem 37,29, který sice nebyl nejrychlejším celkově, ale nejlepším v druhém kole, jsme se vyšvihli na stříbrnou příčku. Snad budeme tak úspěšní i v dalších kolech ligy.

P.S. a při zpáteční cestě jsme pohár zavezli oslavenci a věřte nebo ne, on ho skutečně naplnil (a nejen ten)

veterani palhanec 2013_2veterani palhanec 2013_3

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..