Kvě 032024
 

V pátek 3.5.2024, v podvečerních hodinách, uspořádali naši veteráni, na našem areálu, již tradiční soutěž Vyzývací pohár, kterého se účastní kravařská družstva, tedy veteráni z Kravař, Koutů a Dvořiska. Jako čtvrtý do počtu se většinou zapojil kolektiv mužů SDH Kravaře, ale jelikož členové tohoto družstva pomalu ale jistě přecházejí do družstva veteránů, pro letošek je nahradili naši dorostenci. 

Soutěžilo se ve 3 disciplínách a o vítězi rozhodoval součet pořadí v těchto. Jako první proběhl požární útok. Druhá disciplína byl přenos bečky na nosítkách a poté sestřiknutí terčů pomocí džberové stříkačky a jako třetí disciplínu si naši veteráni připravili shození kuželek hasičskou hadicí.

Našim veteránům se sice podařilo vyhrát první a třetí disciplínu, ale naprostý kolaps v přenosu bečky, kde skončili až 4. jim vynesl celkové druhé místo. Vyhráli kluci z Koutů a třetí skončili naši dorostenci. Jak to u nás vypadalo si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..