Zář 252022
 

Poslední kolo letošní Okresní ligy veteránů okresu Opava zaválo všechny veterány do Malých Hoštic, kde byla připravena tradiční trať s výběhem z improvizované hasičské zbrojnice a následným proběhnutím přes okno.  O vítězi letošního ročníku bylo již prakticky rozhodnuto před touto soutěží, neboť kluci z Kobeřic měli  před druhou Štítinou „dostatečný“, osmibodový, náskok a jen obrovský propadák v této soutěži je mohl o celkové vítězství připravit.  O to víc se pak očekával souboj o třetí místo, na něž si dělali zálusk především naši veteráni z Kravař (59 bodů), kluci ze Štěpánkovic (58 bodů) a „překvapit“ mohli i veteráni z Kylešovice ( 54 bodů). Do Malých Hoštic přijelo celkem 8 mužských a 2 ženské týmy, které se na trať vydaly ve dvou kolech, přičemž do závěrečného umístění byl rozhodující součet pořadí v obou kolech. V prvním kole byli nejrychlejší kluci ze Štítiny, časem 32:18 s. a kousek za nimi skončili naši kravařští chlapci časem 32:74 s., což byl dobrý počin pro náš cíl udržet 3. místo v letošním ročníku OLV.  Do karet nám pak hrálo i umístění našich největších soupeřů, neboť Štěpánkovice byly po prvním kole průběžně sedmé a Kylešovice páté.

Šok pro naše veterány však přišel v kole druhém, ve kterém jsme byli nehodnoceni a jen tiše trnuli jak to nakonec vše dopadne. Naštěstí vše dopadlo dobře a v konečném pořadí této soutěže jsme nakonec obsadili 4 místo se součtem bodů 10. Na třetím místě skončila Raduň (7 bodů), druhé byly Kobeřice (5 bodů) a soutěž vyhráli bezkonkurenční kluci ze Štítiny, kteří měli nejrychlejší čas v obou kolech a získali tak 2 body. A toto bramborové umístění nám nakonec stačilo k udržení bronzové příčky v celkových výsledcích 11. ročníku Okresní ligy veteránů okresu Opava.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..