Srp 152020
 

Rok 2020 byl v celé republice poznamenán výskytem Korona viru, který ovlivnil život nejen v celé zemi, ale i v Okresní lize veteránů okresu Opava. Místo původně plánovaných 8 soutěží, že se letošní ročník skládal jen ze soutěží 6 a první proběhla 27.6.2020 na Štítině. Jako každý rok nás na trati čekalo okýnko a pro letošek byla soutěž náročnější o to, že večer před soutěží pořádně zapršelo a trať byla hodně podmáčená a později i bahnivá.

Opět se jelo dvoukolově s tím, že pro celkové umístění se počítal součet časů v obou pokusech. Na trať vyrazilo postupně 12 mužských a 2 ženské týmy. Hned úvodní pokus soutěže obstarali domácí, štítinští,  kluci, ale tentokrát se jim nedařilo a díky neproskočení oknem jednoho člena týmu, před sestříknutím terčů, byli diskvalifikováni. Ani nám se první pokus moc nepovedl a díky zaváhání při spojování savic jsme dosáhli času 39.95 s. což nakonec byl nejhorší čas v prvním kole a průběžně nás tak zařadil na předposlední místo. V druhém kole jsme si to ale vynahradili a dosáhli jsme času 31.67 s. což, jak se později ukázalo,  byl nejen nejrychlejší čas druhého pokusu, ale i celé soutěže. A díky tomuto jsme se v součtu času dostali na celkové čtvrté, tedy bramborové místo.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..