Kvě 162019
 

V neděli 12.5.2019 jsme na našem areálu uspořádali soutěž v běhu na 100 metrů přes překážky v kategorii mladší, střední a starší dorostenky a dorostenci. Bohužel nám nepřálo počasí a proto proběhlo jen jedno kolo a jak vše dopadlo si můžete přečíst v níže uvedených tabulkách:

 

MLADŠÍ DOROSTENKY (ročník 2005 a 2006)

Pořadí Příjmení Jméno SDH čas
1 Adamcová Michaela Kravaře 21,57
2 Králová Laura OV Třebovice 24,71
3 Pilařová Tereza Petřvald-Březiny 25,47
4 Ulitzková Laura Dolní Životice 26,30
5 Pflegrová Vendula Malé Hoštice 26,85
6 Kempková Lucie Dolní Životice 27,39
7 Pavelková Barbora Dolní Životice 38,85
8.-9. Hrbáčová Markéta Pustá Polom 999,00
8.-9. Stavinohová Beáta Dobroslavice 999,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STŘEDNÍ DOROSTENKY (ročník 2003 a 2004)

Pořadí Příjmení Jméno SDH čas
1 Červenková Kateřina Trojanovice 20,23
2 Wehovská Vendula Malé Hoštice 21,94
3 Polachová Petra Řepiště 22,67
4 Losertová Gabriela Dolní Životice 22,99
5 Krusberská Pavlína Brumovice 23,41
6 Schiedková Jana Štěpánkovice 23,60
7 Grauerová Kateřina Petřvald – Březiny 23,93
8 Kňazovičová Marika Trojanovice 25,73
9 Podlovská Pavlína Brumovice 26,15
10 Mošová Veronika Kravaře 26,81
11 Obrusníková Markéta Strahovice 33,06
12.-17. Lukesová Dagmar Řepiště 999,00
12.-17. Stalmachová Renáta Těrlicko – Hradiště 999,00
12.-17. Fialová Sabina Malé Hoštice 999,00
12.-17. Knyblová Bára Dobroslavice 999,00
12.-17. Kubná Barbora Kobeřice 999,00
12.-17. Fialová Tereza Dobroslavice 999,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STARŠÍ DOROSTENKY (ročník 2001 a 2002)

Pořadí Příjmení Jméno SDH čas
1 Magerová Karolína Opava – Komárov 20,35
2 Riplová Adéla Hněvošice 20,61
3 Krayzlová Anna Těškovice 21,33
4 Strnisková Dominika Strahovice 24,19
5 Berneischová Brigita Kravaře 24,40
6.-7. Polachová Jana Řepiště 999,00
6.-7. Červeňová Radka Spišská Teplica 999,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MLADŠÍ DOROSTENCI (ročník 2005 a 2006)

Pořadí Příjmení Jméno SDH čas
1 Stolař Lukáš OV Třebovice 21,73
2 Tomíček Jan Štěpánkovice 22,42
3 Pustelník Petr Hněvošice 22,82
4 Sikora Tomáš Rychvald 23,01
5 Švan Matěj Kobeřice 24,06
6 Mikšík Erik Staré Heřminovy 24,07
7 Pistorius Ondřej Štěpánkovice 24,59
8 Adámek Luboš Ludgeřovice 27,23
9 Volkmer Matyáš Dolní Životice 31,43
10 Rybka Jakub Kravaře 33,92
11 Vilášek Matěj Kravaře 36,50
12 Ballon David Petřvald-Březiny 999,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STŘEDNÍ DOROSTENCI (ročník 2003 a 2004)

Pořadí Příjmení Jméno SDH čas
1 Mrózek Samuel Těrlicko – Hradiště 19,23
2 Škrobánek Daniel Těrlicko – Hradiště 23,28
3 Pfleger Vít Malé Hoštice 23,96
4 Hynčica Antonín Řepiště 25,04
5 Švestka Matyáš Dobroslavice 25,83
6 Adámek Patrik Ludgeřovice 26,99
7 Kusák Jakub Řepiště 27,71
8 Lišaník Ondřej Dobroslavice 31,66
9 Cárach Tomáš Staré Heřminovy 32,67
10 Vaněk Ondřej Opava – Komárov 45,71
11 Prokop Ondřej OV Třebovice 999,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STARŠÍ DOROSTENCI (ročník 2001 a 2002)

Pořadí Příjmení Jméno SDH čas
1 Adamec Lukáš Opava – Komárov 19,40
2 Krayzel Vilém Těškovice 20,04
3 Rádek Vojtěch Dolní Životice 20,59
4 Číž Dominik Těrlicko- Hradiště 21,69
5 Lindovský Jan Nové Sedlice 22,51
6 Štefek Martin Strahovice 23,01
7 Varyš Prokop Brumovice 24,70
8 Halfar Marek Strahovice 24,96
9 Peňáz Ondřej Ludgeřovice 25,05
10 Bínek Jakub Rychvald 25,88
11 Lukosz Denis Dobroslavice 29,49
12 Mašík Petr Kobeřice 37,90
13 Schoffer Dominik Dobroslavice 999,00

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)