Bře 282019
 

Páteční večer dne 15.3.2019 a sobotní ráno následujícího dne patřila v Kravařích opět těm, co jsi chtěli „zapařit“ s kravařskými hasiči. V té době jsme totiž v sále restaurace Slanina uspořádali druhý letošní hasičský bál. Sál jsme tentokrát vyprodali do posledního místečka a všichni se těšili nejen na písně 70.- 90. let, které nám zahrál DJ Michal Seidl, ale i na bohatou tombolu, ze které si mohli ti nešťastnější odnést nějakou pěknou cenu na památku či k užitku.

Naprostá většina návštěvníků se na tento ples připravila do dobového oblečku a věřte,  že se bylo na co dívat. O půlnoci porota ocenila tři nestylovější „masky“ a jejich nositelé dostali malé překvapení. Hudba hrála až do brzkých ranních hodin a kdo na bál nedorazil, může jen litovat. Však se podívejte do naší fotogalérie.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..