Úno 202019
 

V pátek 15.2.2019 jsme v tradičních prostorách, tedy v restauraci Slanina, uspořádali náš první letošní bál. Ti kteří měli chuť se tento podvečer pobavit měli možnost si zatancovat za doprovodu kapely Jen tak Band z Kobeřic, která se své role hudebního doprovodu zhostila opravdu dobře. Pro mnohé z přihlížejících to byl první kontakt s touto kapelou a nutno říci, že každý si v jejich bohatém repertoáru mohli najít nějakou tu svou písničku.

A i Ti, kteří chodí na bál vyzkoušet své štěstí ve hře měli možnost zakoupit si los a vyhrát nějakou tu menší či větší cenu. Věříme že se nám, stejně jako tento bál, vydaří i druhý, březnový ples a že i příští rok nás tancechtiví poctí svou návštěvou.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..