Bře 202016
 

josefovsky 2016_1V sobotu 18.3.2016 jsme v restauraci Slanina uspořádali bál k oslavě všech Pepíčků a Pepiček, tedy josefovský bál. K tanci a poslechu nám hrála kapela Coverband a nutno dodat, že hráli perfektně a i díky nim byla atmosféra na sále jedním slovem špica. 

I když tento bál nebyl vyprodaný, sešlo se nás něco málo přes 100 lidí, přesto vládla přátelská atmosféra a myslím si, že nikdo z přítomných nelitoval, že tento večer nezůstal doma, ale přišel se bavit na tento ples. Tradiční byla i tombola, tentokrát zpestřena skutečností, že výherní los pro první cenu byl až mezi posledními 10 losy, takže až do poslední chvíle se nevědělo, kdo bude tím šťastlivcem.

I když to byl „zkušební“ ples, myslím si, že se vydařil a jak to tak vypadá, příští rok si to zopakujeme.

josefovsky 2016_2

 josefovsky 2016_3

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..