Říj 172014
 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAAni poslední soutěž letošního ročníku Okresní ligy veteránů, která proběhla 11.10.2014 na Palhanci,  neznamenala pro naše družstvo veteránů vystoupení z šedi podprůměrnosti a byla vlastně takovým normálem v letošním ročníku (doufáme, že v příštím ročníku už bude jen a jen líp). Domácí pořadatelé si pro nás soutěžící připravili velmi netradiční soutěž, která byla atraktivní i pro diváky. Ještě před startovním výstřelem totiž musel jeden člen družstva nasednout do člunu, do kterého byly naloženy i hadice, rozdělovač a proudnice a na němž byl pak přetažen přes strouhu a čekal na startovní výstřel. Na startovní čáře se pak seřadili jednak chlapci od stroje, kteří museli na nosítkách přenést jednoho z nich, ale také zbývající členové z útočné vedení, z nichž museli dva přenést hasičák a jeden vzít lano, které pak přes strouhu hodil kamarádovi čekajícímu ve člunu a celý předek pak kolegu přetáhl na svou stranu, rozebral si vercajk a hurá zapojit hadice a shodit terče.

V prvním kole si trošku nerozuměli naši proudaři, takže jim trvalo kapánek déle, než natáhli hadice a sestříkli terče. Druhé kolo pak vypadalo o pozdnání lépe, ale i tak nám celkový čas stačil až na 11. místo v celkovém pořadí, které nám pro letošek bylo tak nějak souzeno.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..