Zář 212014
 

Letošní černá sezóna našeho družstva veteránů pokračovala i na soutěže v Kyjovicích. Již to, že proběhla třináctého (září) nám nahánělo strach, a jak se později ukázalo, bohužel oprávněně. Pořadatelé oproti předchozím soutěžím přidaly na trať překážky pro proudaře a rozdělovač, takže poté, co celé družstvo muselo překonat po startovním výstřelu příčné břevno, museli pak na trati ještě rozdělovač přelézt další příčné břevno a každý z proudařů musel k terči doběhnout přes kladinu. A aby toho nebylo málo, měli proudaři jen jednu proudnici, takže nejprve sestřikoval levý proud, proudnici odpojil, předal ji pravému proudaři a ten po sestříknutí musel rovněž proudnici odpojit a proběhnout cílovou branou, která se nacházela asi 3 metry po jeho pravici. Prostě „blázinec“. K dovršení všecho špatného, co nás ten den mělo potkat, bylo to, že většina členů našeho stálého kádru měla jiné povinnosti, takže jsme museli na proud povolat zálohu – Michaela Postulku, který však vercajk držel v ruce po téměř dvou letech,  a bohužel ani Milan Deutsch, druhý proudař, neměl ten den optimální stav a byl „mírně“ indisponován. To více-méně rozhodlo o našem umístění.  V prvním kole měl určité problémy, dané zejména netrénovaností Michael Postulka a tak jsme časem 65:71 obsadili až předposlední pozici. Věděli jsme ale, co máme zlepšit a s tímto předsevzetím jsme nastupovali i na start druhého kola. V tomto kole však nezvládl přechod přes kladinu Milan Deutsch, který s kladiny upadl a tím byl náš pokus nehodnocen. Jelikož se zlepšilo družstvo, které v prvním kole bylo za námi, odváželi jsme si z Kyjovic pouze 1 bod za poslední místo a náš propad ve výsledkové listině OLV pomalu ale jistě pokračoval a ocitli jsme se na celkovém 9-11 místě.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..