Srp 182014
 

veterani brezova 2014_1Letošní veteránská sezóna je pro náš tým  zakletá, nebo vlastně prokletá. Potvrzujeme heslo : „když se s*re tak se*e“. Ne jinak tomu bylo i v 5 kole okresní ligy veteránů, které proběhlo 16.8.2014 v Březové.  Na této soutěži hodně záleželo na rychlé zadní části útoku, což se nám v prvním kole povedlo, jenomže jsme čekali na napojení hadice B na stroj , protože člen našeho týmu, který měl tento úkol na starosti,  se cestou ke stroji vyválel na zemi. No nevadí ještě máme druhé kolo, věřili jsme si a s tímto jsme nastupovali na startovní čáru.

V druhém kole nám zadní část taky vyšla i s rychlým napojením hadice „B“ na stroj,  ale pro změnu se na pravém proudu při výstřiku rozpojila proudnice s hadicí takže opět v pr…

Celkový výsledek se získal sečtením umístění v každém kole , takže nakonec jsme se součem 20 bodů obsadili 10 místo a v celkové veteránské tabulce zase klesli o jednu příčku, na prozatimní 8 místo.

veterani brezova 2014_2veterani brezova 2014_3

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..