Úno 082013
 

valna hromada 2013_1V pátek, 18.1.2013, jsme se sešli na tradiční Výroční valné hromadě SDH Kravaře.Letos trošku netradičně na chovatelské chatě a netradiční bylo i to, že jsme pozvali rovněž rodinné příslušníky našich členů. Pojali jsme to jako odměnu pro naše členy , za práci pro sbor, ale i jako odměnu právě jejich nejbližším, kteří jim svou tolerancí tuto práci umožňují. Jako každý rok jsme pozvali i delegace z SDH Kouty a Dvořisko a taky vzácné hosty z Města Kravaře a z řad sponzorů, takže se nás sešlo opravdu požehnaně a chovatelskou chatu jsme zaplnili prakticky do posledního místečka. V úvodní hodince jsme si vyslechli zprávy o činnosti našeho sboru, ocenili naše nejlepší a pak již následovala výborná večeře a poté jsme si mohli poklábosit při sklence něčeho dobrého a zakousnout něco ještě lepší. K tomu všemu nám hrál DJ Dach, takže si každý mohl najít, co je mu milé. Pár fotek z této akce můžete shlédnout v naší fotogalerii.

valna hromada 2013_2

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..