Bře 082013
 

I bal 2012_1V pátek 25.1.2013 proběhl v restauraci Slanina I. hasičský bál 2013.  Sešlo se nás požehnaně, tedy vyprodaný sál a troufám si říci, že za hudebního doprovodu kapely DRIVE se všichni zúčastnění bavili dost dobře.  O tradiční kulturní vložku se postarala taneční skupina TAURUS, pod vedením Silvie Hříbkové a myslím, že zvláště pánům se toto vystoupení velmi líbilo. No a pro ty hravé byla připravena bohatá tombola.  I z fotografií, které naleznete ve fotogalerii se můžete přesvědčit, že atmosféra vládla opravdu příjemná a nám hasičům nezbývá než poděkovat všem účastníkům a doufat, že se opět sejdeme na některé z dalších akcí pořadaných naším sborem.

I bal 2012_2

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..