Fotbalový turnaj hvězd

Publikoval dne 7.3.2009  Přidat komentáře
Bře 072009

V sobotu 7.3.2009 proběhl ve velké tělocvičně základní školy 9. ročník Fotbalového turnaje hvězd v malé kopané. Letos přijalo naše pozvání 5 družstev, 4 hasičská a naši kamarádi z Kravař, kteří se sdružili do družstva s názvem AsMy. „Bohužel“ musím říci, že tato družstva si našeho pozvání vůbec nevážila (chacha) a s výjimkou pozdějších výherců, kteří s námi remizovali, nás všechna družstva porazila. No však uvidí příští rok, to jim nedarujeme. Nakonec zvítězili právě nováčci AsMy, před hasiči z Pusté Polomy, a Slatinou. Borci z tohoto týmu si navíc odvezli ceny za nejlepšího gólmana – Lukáš Popp Anděl a za nejlepšíh střelce – David Langer. Fotky si můžete prohédnout ve Fotogalerii.

‚pořadí‘ ‚Družstvo‘ ‚Bodů ‚ ‚Skóre‘
1. AsMy 11 12 : 4