Hasičské bály

 Publikoval dne 14.2.2009  Přidat komentáře
Úno 142009
 

Začátek roku jsme věnovali uspořádání již tradičních hasičských bálů. Tentokrát jsme zorganizovali v restauraci U SLANINY 3 bály a to 16.1.2009 za doprovodu kapely POHODA, 7.2.2009 po taktovkou rockového souboru DRIVE a 14.2.2009 nám DJ Duch pomohl bavit naše nejmenší na maškarním bále. 

Oba bály pro dospělé byly vyprodané, což nás velmi potěšilo a do dalších let nám tak dalo pocit, že má cenu tyto akce dělat. Zvláště, když dle nás se zúčastněni bavili docela dobře. Děkujeme tímto všem, kteří nás svou přítomností přišli podpořit.
Součástí bálů pro dospělé byla i bohatá tombola a i na tomto místě patří naše poděkování těm, kteří si zakoupili los a také blahopřání těm, kteří vyhráli.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..