Slezský pohár

 Publikoval dne 13.7.2008  Přidat komentáře
Čvc 132008
 

Ve neděli 13.7.2008 proběhl na našem areálu již 33. ročník soutěže O Slezský pohár. Jako tradičně běželi z každého sboru 4 borci, a to dvoukolově. Po doběhu se sečetly 3 nejlepší časy a od nejhoršího součtu pak družstva startovala v požárním útoku.

‚Pořadí‘ ‚st.č.‘ ‚Jméno‘ ‚SDH‘ ‚1. Čas‘ ‚2. Čas‘ ‚lepší‘
1 8 Onderka Milan Kravaře 16,99 16,96 16,96
2 49 Slaný Josef Hněvošice 17,29 999 17,29
3 5 Langer Petr Borová 17,58 999 17,58
4 73 Kubala Ondřej Pustá Polom 20,32 17,62 17,62
5 69 Puselník Petr Hněvošice 18,2 17,82 17,82
6 27 Havrlant Pavel HZS Opava 19,17 18,06 18,06
7 51 Štěpán Roman Kobeřice 19,55 18,09 18,09
8 45 Langer Ondřej Borová 18,12 18,3 18,12
9 47 Drápal Jiří HZS Opava 18,58 999 18,58
10 25 Fus Martin Borová 18,66 999 18,66
11 7 Malchárek Robin HZS Opava 18,68 18,78 18,68
12 67 Kubesa Radomír HZS Opava 19,05 18,89 18,89
13 53 Vysoudil Matěj Pustá Polom 19,2 999 19,2
14 68 Boček Martin Kravaře 19,3 19,54 19,3
15 41 Kubesa Jiří Komárov 19,32 19,35 19,32
16 52 Polomský Vojtěch Komárov II 19,37 999 19,37
17 18 Lhotský Petr Štěpánkovice 19,45 999 19,45
18 28 Večerek David Kravaře 19,5 24,71 19,5
19 34 Krayzel David Těškovice 20,05 19,61 19,61
20 17 Lojkásek Tomáš Komárovské Chaloupky 999 19,66 19,66
21 62 Drastík Jiří Kobeřice – dorost 19,77 999 19,77
22 48 Janta David Kravaře 19,89 999 19,89
23 71 Lacina Jiří Kobeřice 27,57 20,18 20,18
24 61 Peterek Vít Komárov 20,37 31,97 20,37
25 65 Sněhota Pavel Borová 23,12 20,4 20,4
26 14 Vyležík Marek Těškovice 20,46 20,93 20,46
27 54 Kudrna Viktor Těškovice 21,66 20,5 20,5
28 55 Procházka Vít Uhlířov 999 20,51 20,51
29 32 Bena Tomáš Komárov II 20,52 20,6 20,52
30 78 Maňásek Václav Štěpánkovice 29,15 20,57 20,57
31 77 Šumník Lukáš Komárovské Chaloupky 20,69 21,26 20,69
32 38 Polomský Jakub Štěpánkovice 22,11 20,71 20,71
33 37 Šumník Petr Komárovské Chaloupky 20,76 21,06 20,76
34 58 Duda Lukáš Štěpánkovice 20,77 21,43 20,77
35 46 Kadeřábek Radim Kylešovice 20,96 20,93 20,93
36 1 Muller Martin Komárov 20,98 999 20,98
37 9 Beier Jan Hněvošice 21,07 999 21,07
38 29 Vitásek Petr Hněvošice 999 21,07 21,07
39 36 Vaněk Jakub Jamnice 999 21,11 21,11
40 79 Mikošek Roman Štítina 21,37 24,19 21,37
41 74 Solnický Vojtěch Těškovice 999 21,44 21,44
42 16 Jasník Jan Jamnice 21,48 23,3 21,48
43 33 Pracný Ondřej Pustá Polom 21,48 25,85 21,48
44 11 Holubář Aleš Kobeřice 24,11 21,5 21,5
45 26 Němec Petr Kylešovice 23 21,57 21,57
46 19 Kaluža Jan Štítina 21,8 22,34 21,8
47 15 Procházka Jan Uhlířov 24,04 21,82 21,82
48 6 Hájek Lukáš Kylešovice 999 21,83 21,83
49 42 Vehovský Radek Kobeřice – dorost 25,47 21,9 21,9
50 56 Šnejdar Martin Jamnice 22,26 22,23 22,23
51 21 Hořínek Jiří Komárov 22,27 999 22,27
52 2 Kubný Rostislav Kobeřice – dorost 22,46 23,06 22,46
53 35 Musial Roman Uhlířov 22,56 999 22,56
54 75 Winkler Matěj Uhlířov 24,06 22,57 22,57
55 39 Mikošek Lukáš Štítina 24,06 22,59 22,59
56 22 Kočí Adam Kobeřice – dorost 22,62 22,69 22,62
57 57 Těžký Ondřej Komárovské Chaloupky 22,64 999 22,64
58 44 Havel Lukáš Dolní Životice 22,93 23,15 22,93
59 76 Gattner Aleš Jamnice 24,54 23,02 23,02
60 13 Pavelek Lukáš Pustá Polom 999 23,18 23,18
61 30 Knopp Jan Otice 24,13 28,81 24,13
62 10 Němčík Ladislav Otice 24,43 24,57 24,43
63 66 Langer Michal Kylešovice 25,74 24,45 24,45
64 24 Leifert Kamil Dolní Životice 999 24,84 24,84
65 70 Potepa Jan Otice 24,94 999 24,94
66 72 Hřivnáč Michal Komárov II 26,95 33,33 26,95
67 12 Hořínek Ladislav Komárov II 32,68 28,09 28,09
68 64 Klásek Jakub Dolní Životice 30,18 29,01 29,01
69 59 Holík Lukáš Štítina 999 31,8 31,8
70 4 Němec Tomáš Dolní Životice 37,71 999 37,71
73 31 Prašivka Petr Kobeřice 999 999 999

Celkové výsledky 33. ročníku mužské soutěže O Slezský pohár SDH Kravaře:

‚pořadí‘ ‚st. Číslo‘ ‚Družstva‘ ‚čas po 100‘ ‚čas útok‘ ‚součet‘
1 5 Borová 54,36 32,6 86,96
2 7 HZS Opava 55,32 32,02 87,34
3 9 Hněvošice 56,18 33,44 89,62
4 18 Štěpánkovice 60,73 31,3 92,03
5 8 Kravaře 55,76 37,18 92,94
6 17 Komárovské Chaloupky 61,11 35,14 96,25
7 11 Kobeřice 59,77 36,79 96,56
8 13 Pustá Polom 58,3 38,82 97,12
9 1 Komárov 60,67 39,09 99,76
10 15 Uhlířov 64,89 38,73 103,62
11 6 Kylešovice 64,33 40,62 104,95
12 16 Jamnice 64,82 41,13 105,95
13 19 Štítina 65,76 41,34 107,1
14 2 Kobeřice – dorost 64,13 43,19 107,32
15 14 Těškovice 60,57 49,79 110,36
16 10 Otice 73,5 40,49 113,99
17 4 Dolní Životice 76,78 38,09 114,87
18 12 Komárov II 66,84 60,32 127,16

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)