Led 152023
 

I když je pátek třináctého pro někoho nešťastné datum, my jsme se toho nebáli a v klubovně našeho areálu jsme uspořádali Výroční valnou hromadu SDH Kravaře, na které se nás sešlo 31 členů našeho sboru a také dorazili vzácní hosté, kterými byl místostarosta Města Kravaře a delegace ze spřátelených sborů Dvořiska a Koutů.Všichni společně jsme si na úvod vyslechli zprávy o činnosti sboru, z úst našeho pana starosty, a poté, z úst odpovědných,  příspěvky o dění v jednotlivých družstvech našeho sboru, tedy žáků, dorostu, můžu, veteránů, ale i jednotky. Po přednesení zprávy o hospodaření sboru a plánu akcí na další rok již následovalo předání malé pozornosti našim členkám a pak již vše směřovalo k přijetí závěrečného usnesení výroční valné hromady, čímž byla tato ukončena.  Po zkonzumování zlaté tečky, kterou byl výborný guláš, jsme pak seděli, vzpomínali a plánovali co nás čeká v dalším obdobím. A věřte, že toho nebude málo.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..