Kvě 172022

V sobotu 14.5.2022, za krásného slunečného počasí, se sešli zástupci SDH Kravaře, Kouty, Dvořisko a DHS Velké Hoštice, aby společně oslavili svátek hasičského patrona, svatého Floriána.  Začátek oslav byl v odpoledních hodinách na našem areálu, odkud jsme se pak v průvodu, v čele s našimi hasičskými prapory, vydali do nedalekého chrámu svatého Bartoloměje, abychom se zde společně zúčastnili mše svaté na počest našeho patrona. Po jejím ukončení jsme opět za doprovodu dechové hudby pod taktovkou kapelníka Patrika Benka, odpochodovali na náš areál, kde nás čekalo malé pohoštění a přátelské posezení všech účastníků této oslavy.