Čvc 112021

V sobotu 26.6.2021 se hasičští veteráni okresu Opava sjeli na Štítinu, kde proběhlo již 2. kolo Okresní ligy veteránů okresu Opava.  Do místního,  krásného,  areálu se vydalo i naše družstvo, i když tentokrát jen v 6 lidech, takže jsme si museli půjčit jednoho člena od kamarádů z Koutů.  Jako každý rok se jelo dvoukolově a jako každý rok nám první kolo, tentokrát pro zaváhání spojaře na spoji savic,  nevyšlo na 100 % a časem 35,69 jsme obsadili průběžné 7. místo z 12 zúčastněných družstev. A protože se jako tradičně do celkového pořadí hodnotil součet časů obou kol, věděli jsme, že v druhém kole musíme zabrat.  A to se nám povedlo, protože druhým nejrychlejším časem nejen druhého kola, ale i celé soutěže, a to časem 31,89 se nám povedlo vybojovat konečné 3. místo.

Po vyhlášení výsledků této soutěže proběhlo odložené vyhodnocení celkových výsledků minulého ročníku Okresní ligy veteránů a my jsme si tak přebrali krásný pohár za vítězství v loňském IX. ročníku.