Čvn 202021

V sobotu 19.6.2021 se sešli členové našeho sboru, aby na Výroční valné hromadě, zhodnotili uplynulý rok 2020. Netradičně se valná hromada konala až v červnu, neboť do té doby, vzhledem ke koronavirovým opatřením,  nebylo možné tuto uspořádat. Netradiční bylo i místo, kde VVH proběhla, neboť vzhledem k počasí, které nám přálo a také vzhledem k stále trvajícím protiepidemiologickým opatřením, jsme tuto schůzi uspořádali ve venkovním posezení na našem areálu.  Všichni zúčastnění si vyslechli zprávy o činnosti ve sboru v roce 2020 a na závěr valné hromady byly předány medaile a další ocenění nejaktivnějším členům sboru. A jako třešničku na dortu pak každý člen starší 18  let dostal   hrníček s logem k oslavám 120 let sboru a děti mladší 18 let, vedle tohoto hrníčku, dostaly i stylový batůžek.  Po schůzi pak následovalo posezení a živá diskuze o tom co bylo a hlavně co nás čeká v tomto roce 2021.