Kvě 192019
 

První kolo 8. ročníku Okresní ligy veteránů okresu Opava proběhlo v sobotu 11.5.2019 v Kylešovicích. A protože se sjelo více než 15 družstev, bylo rozhodnuto, že se poběží pouze jedno kolo. 

Soutěž začínala tím, že 3 členové každého družstva museli přeřezat dřevěný špalek, čímž odstartovali zbývající členy, kteří čekali na lavičce. A právě u řezání nastal pro naše kluky první malý problém, když se Dušanovi nedařilo sundat rukavičku a došlo tak k malému zdržení. Ovšem mnohem větší zdržení bylo pak při sestřiku levého proudu, který se Radimovi nedařilo sundat a tím jsme dosáhli času 61,66 sekund, což stačilo až na 9. místo – snad se v dalších kolech letošního ročníku povede lépe.

 

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..