Čvn 022018
 

A byla sobota 2.6.2018, kdy se naše sedmi členné soutěžní družstvo veteránů, pod taktovkou vedoucího Valtra Harazima vydalo do Slavkova, kde proběhlo II. kolo okresní ligy veteránů okresu Opava. Soutěž měla stejné překážky jako v loňském roce, tzn. na základnu se šlo po jednom a pak útočné proudy vyběhli k terčům s tím, že tak jako v minulých letech, na této soutěži, nebyly proudy dva, ale rovnou tři a nejprve ten prostřední, tedy „béčko“ musel sestříknout postavené sudy a až poté mohl rozdělovač pustit vodu do útočných proudů „C“, které pak mohly shodit terče.

Něco jiného však proti loňskému roku bylo a to skutečnost, že kromě strojníka a rozdělovače si ostatní členové družstva své posty museli vylosovat.

V prvním kole si košík vytáhl Michal Hlaváč a když se svým lístečkem přišel i Dušan Kušnierik a bylo na něm, že dělá spoje savic, vcelku v některých z nás zatrnulo, protože kluci zatím běhali jen s hadicema a tohle byla jejich premiéra – ale nutno říci, že velmi zdařilá, protože zadek sednul a když se k tomu přidal i poměrně slušný předek, dosáhli jsme v prvním kole čas 42,53 sekund, což nás zařadilo na 4. místo po prvním kole.

V této soutěži však rozhodoval lepší čas z obou pokusů a opět přišla naše slabá chvilka v kole druhém, ve kterém košík dělal Milan Řehulek a spoje savic Michal. Tentokrát však došlo k menšímu zádrhelu na levém proudu, kde Milan Deutsch stříkal kapánek déle než jsme si všichni přáli a to nám stačilo pouze na čas 56, 03 sekund. A protože se v druhém kole některá družstva zlepšila, stačil nám lepší čas z prvního pokusu až na 8. místo.

Pohár vítězů si odvezli kluci se Štítiny.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..