Kvě 102018
 

Jako předkrm před nadcházející sezónou veteránů jsme uspořádali soutěž VYZÝVACÍ POHÁR, na které měří své síly kravařská družstva, tedy veteráni z Kravař, Koutů, Dvořiska a muži Kravař. Tedy takhle tomu bylo v minulých letech, ale letos se kluci z Koutů nedali dohromady, takže svůj um změřila jen družstva veteránů a mužů z Kravař a veteránů z Dvořiska,  a jako černý kůň soutěže se do ní zapojilo i ženské družstvo holek z Kravař.

Hlavním mozkem letošních disciplín byl náš kravařský veterán Valťa, takže jsme se naivně domnívali, že poprvé si odvezou vavřín vítězů veteráni z Kravař. Ale již první disciplína – přetahování lanem, nás srazila z namyšlenosti, protože proti mackům z Dvořiska neměl nikdo šanci. Druhá disciplína byly požární útoky, tedy dvě kola, přičemž kromě strojníka si jednotlivé posty soutěžící vylosovali. Pro nás to však nebyl los šťastný, neboť v prvním pokuse se nepodařilo shodit levý proud a v druhém pro změnu ani jeden a pomalu ale jistě jsme se propadali v celkovém pořadí. Další disciplína, test z všeobecných znalostí, nám sice trošku zvedla náladu, protože jsme ji vyhráli, ale závěrečná soutěž, dvoukolová štafeta se džberovkou, na kterou jsme si hodně věřili nás opět srazila na samé dno celkového pořadí. Takže nezbývá než sportovně pogratulovat klukům z Dvořiska, kterým se poprvé v novodobé historii této soutěže podařilo porazit kravařské muže.

Po soutěží následovalo posezení v přátelské atmosféře a všichni se už těší na příští rok.

 

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..