Led 232018
 

V sobotu 20.1.2018 jsme v restauraci Slanina uspořádali náš první letošní bál, který se stejně jako v loňském roce nesl ve znamení RETRO stylu, na což zareagovala naprostá většina návštěvníků stylovým oblečením. Jelikož DJ Mirek Komárek se nemohl dostavit, poslal za sebe náhradu DJ Michala Seidla a nutno říci, že náhradu víc než rovnocennou. Od počátku prakticky až do konce plesu praskal parket ve švech a hosté si zařádili při hudbě 60 – 90 let. A pro ty, kteří dostali chuť si zpestřit večer „hazardem“ byla připravená bohatá tombola. Ve fotogalerii můžete nasát plesovou atmosféru a ti co nedorazili, litovat, že přišli o perfektní zábavu.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..