Kvě 022017
 

První letošní soutěží, uspořádanou na našem areálu, bylo jarní kolo soutěže PLAMEN, tedy soutěže žákovských kolektivů, které jsme uspořádali ve sváteční den 1.5.2017. Řeka Opava se umoudřila,  částečně se vrátila do svého koryta a z oblohy na nás koukalo sluníčko, takže nic nebránilo tomu, aby byla soutěž v 9 hod. odstartována. 

Celkem se k nám sjelo 9 družstev mladších žáků a 9 družstev starších žáků. Radost nám udělali zejména naši mladší a nebýt nešťastné diskvalifikaci u štafety požárních dvojic, zapříčiněné ztrátou boty jedné z našich závodnic, mohla být jejich jízda ještě spanilejší, neboť se jim podařilo zvítězit jak ve štafetě 4 x 60 metrů, tak i v požárním útoku. Celkově pak naši mladší obsadili 2 místo a společně s Hněvošicemi si tak vybojovali postup do okresního kola.

U starších žáků se našim děvčatům a chlapcům již tolik nedařilo a obsadili celkové 7 místo. V této kategorii zvítězily Hněvošice před Borovou. Fotečky si můžete prohlídnout ve fotogalerii.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..