Bře 122017
 

V pátek 10.3.2017 proběhl na sále restaurace Slanina Josefovský bál, jehož pořadatelství jsme se zhostili. Tentokráte se nám nepodařilo sál vyprodat, ale i tak se sešlo 123 tancechtivých lidiček, kterým k tanci a poslechu hrála kapela Coverband. 

Nechyběla ani tradiční tombola a jako trešnička na dortu byla diskotéková hodinka, která následovala po vystoupení kapely a která na taneční parket přilákala všechny přítomné, kteří vydrželi do těchto ranních hodin.

Nezbývá než Vám všech účastníkům našich letošních bálů poděkovat za přízeň, za to že jste za námi přišli, pobavili se a doufáme, že i v roce 2018 se s Vámi setkáme na některém z našich hasičských bálů.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..