Bře 022015
 

foto1
V pátek 27.2.2015 proběhl v restauraci Slanina letošní třetí, a tedy závěrečný, hasičský bál, tentokrát ve stylu RETRO. 

Tentokráte se nás sešel plný sál a většina účastníků přišla v retro oblečení, takže se bylo opravdu na co koukat. Pouštění hudby se zhostil DJ Mirek Komárek a prakticky po celý večer byl parket zaplněn k prasknutí. Na své si přišli i milovníci hazardu, pro které byla připravena krásná tombola plná pěkný cen. Bavili jsme se až do ranních hodin a nezbývá než doufat, že příští rok se sejdeme opět v podobném počtu a přinejhorším v tak dobré náladě. Zájemci mohou atmosféru nasát ve fotogalerii na našich stránkách. foto3

foto2

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..