Srp 202013
 

veterani chlebicov1Na předposlední soutěž letošního II. ročníku Okresní ligy veteránů jsme se vydali do Chlebičova. Tentokrát nás musel být osm, takže jsme jeli ve složení – Milan Řehulek (koš), Valťa Harazim (savice), Josef Janta (stroj), Karel Malchárek (rychlá spojka), Martin Hahn (béčka), Zbyněk Bezděk (rozdělovač),  Milan Deutsch (pravý proud) a Radim Bezděk (levý proud). Na soutěž jsme se vydali s předsevzetím upevnit třetí místo v celkovém pořadí ligy a případně se vyhoupnout ještě výše. Specifikum této soutěže spočívalo v tom, že po sestřiknutí terčů, na obou proudech, došlo k nastavení proudů o jedno céčko a poté opět museli proudaři zdolat terč a až tímto udoláním došlo k ukončení útoku. Navíc se šlo v prvním kole s dvanáctkou a v kole druhým s osmičkou (hovořím o strojích).  V prvním kole se podařilo při nastavování proudu Radimovi zamotat hadici pod stojan prvního terče, což ho natolik vyvedlo z rovnováhy, že čas nebyl z říše snů, ale dával nám naději na konečné dobré umístění.  Ovšem v kole s označením 2 si svou slabou chvilku vybral druhý proudař, Milan Deutsch a jeho „roztřesené“ ruce nebyly schopny zapojit proudnici, což se projevilo na výsledném čase. Výsledkem těchto dvou kiksů pak byla skutečnost, že jsme skončili „až pátí“ a tím se situace v celkovém hodnocení zamotala natolik, že sice jsme zůstali na průběžném třetím místě, ale společně s námi toto ukupují se stejným počtem bodů 47 hasiči z Kylešovic (je však nutno uvést, že poslední kolo, po kterém se bude odpočítávat každému družstvu nejhorší umístění, může ještě pořádně tabukou zamíchat).  

Nezbývá než vyčkat zářijové soutěže v Malých Hošticích, kde se ukáže, zač je toho loket. 

veterani chlebicov2veterani chlebicov3

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..