Bře 122013
 

V sobotu 9.3.2013 proběhl v tělocvičně ZŠ Kravaře 13. ročník fotbalového turnaje hvězd,  turnaje v malé kopané, na který tradičně zveme spřízněné hasičské sbory z blízkého i vzdálenějšího okolí. Letos se turnaje účastnilo 6 družstev, které se na palubovce utkaly systémem každý s každým o vítězství v tomto turnaji. Pomyslné zlaté medaile si odvezli hasiči z Koutů, kteří jediní nepoznali chuť porážky ani remízy. Na druhém místě skončili „staří“ páni z domácího SDH Kravaře a třetí skončili borci z SDH Štítina.  Byly vyhlášeny i výsledky v kategorií nejlepší střelec, kterým se stal, s 12 brankami, Radek Adamčík z SDH Kouty a nejlepší  brankář, kterým byl rovněž borec z Koutů a to Radek Valenta. Celkové výsledky si můžete přečíst v níže uvedené tabulce

 

Pořadí SDH bodů skóre
1. Kouty 15 23:5
2. Kravaře „st.“ 10 15:12
3. Štítina 8 16:8
4. Bobrovníky 7 12:9
5. Kravaře „ml.“ 3 8:18
6. Podvihov 0 2:24

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..