Žákovská soutěž

 Publikoval dne 13.9.2008  Přidat komentáře
Zář 132008
 

Dne 13.9.2008 proběhl na areálu již 28. ročník žákovské soutěže o pohár SDH Kravaře v kategorii starších a mladších žáků. Do celkového pořadí se počítal součet 2 nejlepších časů běžců z každého sboru a času požárního útoku. A jaké byly výsledky?

Celkové výsledky starší žáci:

‚Pořadí‘ ‚Družstva‘ ’60 m překážky/2 nej./‘ ‚Požární útok ‚ ‚Celkem‘
1 Těškovice 29,68 24,31 53,99
2 Komárov 33,32 29,82 63,14
3 Štěpánkovice 42,5 20,92 63,42
4 Milostovice 42,43 21,76 64,19
5 Bobrovníky 33,38 31,28 64,66
6 Ludgeřovice 42,11 22,65 64,76
7 Kyjovice 43,34 27,96 71,3
8 Kravaře 35,63 36,75 72,38
9 Vávrovice 45,61 27,71 73,32
10 Strahovice 49,39 24,28 73,67
11 Podvihov 49,71 27,5 77,21
12 Slavkov 49 32,13 81,13
13 Březová u Stěbořic 58,42 999 999
14 Nové Sedlice 57,74 999 999
17 Chlebičov 44,15 999 999
18 Domoradovice 43,99 999 999
19 Dolní Benešov 62,01 999 999
20 Raduň 999 999 999

 

Výsledky jednotlivců v kategorii starších. První 4 závodníci se pak vyřazovacím způsobem poprali o bednu vítězů s výsledky: 1. Krayzel Matěj, 2. Seidel Martin, 3. Kudrna Šimon, 4. Birklen Martin.

‚Pořadí‘ ‚Jméno‘ ‚Startovní číslo‘ ‚Čas‘ ‚Družstvo‘
1 Kudrna Šimon 1 14,2 Těškovice
2 Krayzel Matěj 26 15,48 Těškovice
3 Birklen Martin 88 15,52 Komárov
4 Seidl Martin 64 16,34 Kravaře
5 Ságnerová Nikola 77 16,55 Bobrovníky
6 Ságnerová Aneta 27 16,83 Bobrovníky
7 Vicherek Lukáš 63 17,8 Komárov
8 Hoza Michal 51 18,01 Těškovice
9 Chmelařová Marie 8 18,4 Chlebičov
10 Sroková Johana 76 18,89 Těškovice
11 Tvrdý Lukáš 97 19,04 Chvalíkovice
12 Škroch Patrik 39 19,29 Kravaře
13 Schlossarek Tomáš 61 19,73 Ludgeřovice
14 Kamenár Jakub 52 20,43 Bobrovníky
15 Osmančík Jan 87 20,55 Kyjovice
16 Vybrančík Michal 40 20,73 Štěpánkovice
17 Šupolová Nikola 28 20,77 Milostovice
18 Záveský Lukáš 10 21,57 Domoradovice
19 Balová Nela 3 21,66 Milostovice
20 Harasim Patrik 90 21,77 Štěpánkovice
21 Řehulek Lukáš 89 21,96 Kravaře
22 Bočková Karin 34 22,08 Strahovice
23 Gilligová Zuzana 5 22,11 Vávrovice
24 Navrátilová Lucie 11 22,38 Ludgeřovice
25 Římský Radim 35 22,42 Domoradovice
26 Dostál Dominik 17 22,69 Dolní Benešov
27 Vysoudilová Sabina 62 22,79 Kyjovice
28 Škrobánek Pavel 16 22,87 Raduň
29 Klein Arnošt 85 22,97 Domoradovice
30 Marková Veronika 78 23,02 Milostovice
31 Laryš Dominik 38 23,28 Komárov
32 Chryczyková Anna 55 23,5 Vávrovice
33 Werberová Dominika 37 23,65 Kyjovice
34 Prejda Dalibor 69 23,71 Slavkov
35 Rogozná Petra 2 23,76 Bobrovníky
36 Hrbáčová Ester 60 24,35 Domoradovice
37 Holuša Roman 18 24,4 Podvihov
38 Binar Adam 100 24,44 Chvalíkovice
39 Weiner Martin 14 24,7 Kravaře
40 Schneider Ondřej 94 25,29 Slavkov
41 Holuša Martin 43 25,31 Podvihov
42 Šumník Roman 93 25,36 Podvihov
43 Jedlička Jan 80 25,45 Vávrovice
44 Kelner Karel 58 25,75 Chlebičov
45 Šmalcová Vendula 4 25,77 Březová u Stěbořic
46 Seibertová Julie 53 25,81 Milostovice
47 Sáňková Michaela 81 26,4 Nové Sedlice
48 Bočková Kristýna 59 27,31 Strahovice
49 Šenová Lenka 84 27,36 Strahovice
50 Ruby Patrik 44 27,69 Slavkov
51 Plachká Sabina 86 28,33 Ludgeřovice
52 Glogarová Nikola 98 29,08 Velká Polom
53 Trojanová Michaela 30 30,54 Vávrovice
54 Pavelek Jakub 19 30,65 Slavkov
55 Bočková Magdaléna 9 31,06 Strahovice
56 Kubánek Jindřich 83 31,31 Chlebičov
57 Kaštovský Matěj 6 31,34 Nové Sedlice
58 Hlavicová Marta 31 31,77 Nové Sedlice
59 Šmalec Martin 29 32,65 Březová u Stěbořic
60 Král David 13 35,29 Komárov
61 Světlíková Anna 56 35,33 Nové Sedlice
62 Hoza Dominik 68 39,28 Podvihov
63 Lamche Jakub 67 39,32 Dolní Benešov
64 Lamche Radek 42 39,45 Dolní Benešov
65 Morbitzer Petr 54 46,52 Březová u Stěbořic
66 Lichovník Jakub 99 53,58 Vávrovice
67 Beyer Tomáš 33 53,75 Chlebičov
68 Stupeň David 79 999 Březová u Stěbořic
69 Lebeda David 7 999 Hněvošice
70 Neděla David 32 999 Hněvošice
71 Lebedová Kristýna 57 999 Hněvošice
72 Detková Alžběta 82 999 Hněvošice
73 Král David 20 999 Komárov
74 Laryš Dominik 45 999 Komárov
75 Vicherek Lukáš 70 999 Komárov
76 Birklen Martin 95 999 Komárov
77 Machala Robin 15 999 Štěpánkovice
78 Moravec Daniel 65 999 Štěpánkovice
79 Pecha Ondřej 92 999 Dolní Benešov
80 Navrátil Vojtěch 36 999 Ludgeřovice
81 Krayzel Daniel 12 999 Kyjovice
82 Kříž Jan 41 999 Raduň

 

Kategorie mladší celkově

‚Pořadí‘ ‚Družstva‘ ’60 m překážky/2 nej./‘ ‚Požární útok /lepší/‘ ‚Celkem‘
1 Těškovice 40,49 34,53 75,02
2 Štěpánkovice 63,14 22,53 85,67
3 Chvalíkovice 55,19 39,72 94,91
4 Velká Polom 63,98 33,78 97,76
5 Kyjovice 58,65 50,66 109,31
6 Milostovice 82,41 33,94 116,35
7 Milostovice 66,58 999 999
8 Raduň 65,78 999 999
9 Vávrovice 74,13 999 999
10 Kateřinky 999 999 999

 

Výsledky jednotlivců v kategorii mladších po základních rozbězích. První 4 závodníci se pak vyřazovacím způsobem poprali o bednu vítězů, kdy zvítězila Hanka Sedláková, před bratrem Danielem, 3. byl Kalus Daniel a 4. Sýkorová Patricie

‚Pořadí‘ ‚Jméno‘ ‚Startovní číslo‘ ‚Čas‘ ‚Družstvo‘
1 Sedlák Daniel 3 19,12 Těškovice
2 Sedláková Hana 13 21,37 Těškovice
3 Sýkorová Patricie 23 24,52 Těškovice
4 Kallus Daniel 12 25,46 Kyjovice
5 Binar Dominik 17 26,7 Chvalíkovice
6 Turča Patrik 20 28,22 Vávrovice
7 Hošková Barbora 6 28,38 Velká Polom
8 Tvrdá Kateřina 7 28,49 Chvalíkovice
9 Šindler Ondřej 24 29,27 Raduň
10 Scheffczik Matěj 35 30,9 Štěpánkovice
11 Havlásek Marek 11 31,38 Milostovice
12 Pospiech Daniel 15 32,24 Štěpánkovice
13 Hrbáč Filip 27 32,63 Chvalíkovice
14 Sroka Radan 33 32,75 Těškovice
15 Šajtarová Aneta 28 32,89 Milostovice
16 Ondrašíková Eva 22 33,19 Kyjovice
17 Havrlant Milan 5 34,5 Štěpánkovice
18 Pirčák Patrik 31 35,2 Milostovice
19 Dehner Jan 25 35,59 Štěpánkovice
20 Detková Anna 26 35,6 Velká Polom
21 Hájková Veronika 14 36,51 Raduň
22 Večeřa Jiří 36 37,53 Velká Polom
23 Šafránková Tereza 1 38,12 Milostovice
24 Škrobánek Michal 4 39,76 Raduň
25 Korta Jan 32 42,85 Kyjovice
26 Dlouhý Filip 2 45,26 Kyjovice
27 Gilligová Kristína 10 45,91 Vávrovice
28 Šajtar Vojtěch 8 49,52 Milostovice
29 Kolečkářová Martina 16 54,2 Velká Polom
30 Maschke Vít 21 54,32 Milostovice
31 Tesař 19 58,26 Kateřinky
32 Sedláčková Michaela 38 72,58 Milostovice
33 Šafránková Karolína 18 75,47 Milostovice
34 Kabaja 9 999 Kateřinky
35 Slivková 29 999 Kateřinky
36 Heiznová 39 999 Kateřinky

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)