Noční stovka 2007

 Publikoval dne 16.6.2007  Přidat komentáře
Čvn 162007
 

Výsledky 3. ročníku běhu na 100 metrů s názvem NOČNÍ STOVKA SDH Kravaře, konaného dne 16.6.2007 v areálu SDH Kravaře.

Kategorie ženy

‚Poř.‘ ‚St.č.‘ ‚Příjmení a jméno‘ ‚SDH‘ ‚1. čas‘ ‚2. čas‘ ‚Lepší čas‘
1 20 Nolčová Andrea Chválenice 18,71 18,68 18,68
2 23 Jurečková Kristýna Borová 19,27 19,76 19,27
3 8 Dobrovolná Veronika Chválenice 19,29 999 19,29
4 21 Matýšková Hana Miroslav 19,68 20,12 19,68
5 16 Lazarová Martina Pustkovec 20,03 20,44 20,03
6 4 Heimová Darina Hněvošice 20,72 20,12 20,12
7 2 Kvíderová Šárka Chválenice 20,17 20,75 20,17
8 10 Ludwigová Barbora Mor. Beroun 21,03 20,58 20,58
9 7 Seberová Klára Michálkovice 20,83 20,8 20,8
10 15 Kondlerová Katka Miroslav 21,17 21,98 21,17
11 14 Boukalová Barbora Chválenice 28,89 21,41 21,41
12 5 Mrovcová Zuzana Borová 999 21,53 21,53
13 3 Veselá Jana Miroslav 22,05 21,85 21,85
14 18 Šafarčíková Pavla Borová 22 21,88 21,88
15 12 Ricková Iveta Borová 999 22,08 22,08
16 19 Rožašová Monika Michálkovice 22,23 999 22,23
17 11 Harazimová Aneta Kravaře 22,45 24,4 22,45
18 22 Ondrušková Klára Michálkovice 23,31 23,43 23,31
19 17 Slivková Simona Štěpánkovice 23,32 25,28 23,32
20 1 Včelná Andrea Michálkovice 25,31 24,05 24,05
21 13 Janírková Barbora Michálkovice 25,5 24,33 24,33
22 6 Vybrančíková Lucie Štěpánkovice 27,37 25,97 25,97
23 24 Nováková Eliška Mor. Beroun 26,18 999 26,18
24 9 Šuterová Šárka Miroslav 999 29,47 29,47

Kategorie muži

‚Poř.‘ ‚S.č.‘ ‚Příjmení a jméno‘ ‚SDH‘ ‚1. čas‘ ‚2. čas‘ ‚Lepší čas‘
1 10 Kulhavý Martin Radimovice 17,94 17,36 17,36
2 5 Krpec Pavel Kozlovice 17,55 24,29 17,55
3 17 Bezruč Kamil Frýdek 999 18,66 18,66
4 9 Mareš Jirka Mor. Beroun 999 18,89 18,89
5 3 Aervai Jakub Michálkovice 19,05 999 19,05
6 22 Vaněk Václav ml. Polesí 19,48 19,97 19,48
7 45 Stankovič Lukáš Michálkovice 19,73 999 19,73
8 12 Štěpán Roman Kobeřice 22,07 19,8 19,8
9 2 Vaněk Václav st. Polesí 20,28 19,82 19,82
10 34 Langer Petr Borová 21,45 19,82 19,82
11 31 Boček Martin Kravaře 19,97 20,39 19,97
12 25 Fus Martin Borová 20,23 19,98 19,98
13 23 Stankovič Ondřej Michálkovice 999 20,03 20,03
14 20 Kubesa Jiří Komárov 22,38 20,28 20,28
15 6 Deutsch Lukáš Kravaře 20,42 20,76 20,42
16 40 Večerek David Kravaře 20,42 999 20,42
17 32 Rozbroj Jan Frýdek 999 20,55 20,55
18 39 Polášek Radek Borová 20,6 999 20,6
19 7 Feher Vojtěch Štěpánkovice 21,87 21,21 21,21
20 29 Virec Jan Michálkovice 21,92 21,41 21,41
21 27 Kubesa Josef Komárov 22,1 21,56 21,56
22 18 Malchárek Patrik Kravaře 21,58 999 21,58
23 21 Beier Jan Hněvošice 999 21,92 21,92
24 24 Peterek Jan Kravaře 24,78 21,92 21,92
25 1 Lojkásek Radim Frýdek 999 21,98 21,98
26 14 Vitásek Petr Hněvošice 22,39 999 22,39
27 38 Plaček Ondřej Strahovice 22,65 23,39 22,65
28 30 Gavlas Michal Heřmanice 22,98 999 22,98
29 15 Harazim Jiří Štěpánkovice 23,18 999 23,18
30 43 Konig Tomáš Chlebičov 23,76 23,21 23,21
31 13 Lange David Ludgeřovice 999 23,37 23,37
32 44 Drastík Jiří Kobeřice 999 23,43 23,43
33 36 Peterek Vít Komárov 23,95 999 23,95
34 19 Obročník Tomáš Píšť 25,49 24,01 24,01
35 16 Mac Roman Kobeřice 24,23 24,16 24,16
36 33 Ondruf Marek Štěpánkovice 999 24,26 24,26
37 11 Fojtík Aleš Píšť 25,02 26,53 25,02
38 26 Balarin Jiří Píšť 999 26,54 26,54
39 8 Večerek Jiří Hněvošice 999 27,42 27,42
40 37 Habura Filip Píšť 27,45 999 27,45
41 28 Michalidis Janis Mor. Beroun 33,67 999 33,67
42 4 Kočí Dominik Mor. Beroun 999 999 999
43 35 Slaný Josef Hněvošice 999 999 999
44 41 Včelný Tomáš Michálkovice 999 999 999
45 42 Nedvídek Jakub Mor. Beroun 999 999 999

 

 

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)