Čvc 162023
 

Tak pokud jsme si mysleli, že naše první vystoupení v letošním 12. ročníku Okresní ligy veteránů okresu Opava bude to nejhorší co ukážeme, tak hned následující soutěž ukázala, že jsme se bohužel mýlili. Přišla totiž sobota 24.6.2023 a s ní náš „výlet“ ke kamarádům na Štítinu. A tam se nám vedlo ještě hůř než v Rohově, o čemž nejlépe vypovídá 11., tedy poslední, místo, které jsme v konečném pořadí zaujali. Na první pohled dvě jedničky vypadají dobře, ale už na ten druhý tomu tak není a tak nezbývá než doufat, že do třetice všeho dobré a zlého se konečně opět vrátíme do popředí výsledkového pole, kde se nám líbí přece jen více než na jeho chvostu.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..