Čvc 052022
 

Čtvrtá letošní soutěž zavála celý peloton veteránských družstev do Kobeřic v sobotu 2.7.2022. Za nádherného počasí se soutěžilo v požárním útoku na 3 savice a 3 proudy po 1C. Ovšem než k tomu vůbec došlo, bylo potřeba uvázat 4 uzly. Za náš tým po odstartování šli na uzly velký Lukáš ( zkracovačka a plochá spojka) a jak oznámil místní spíkr – nejstarší účastník startovního pole pan Valter Harazim ( lodní a zkracovačka). Třetím do party byl malý Lukáš, který pak zapískal start celému týmu. Uzly, a jak se později ukázalo byly rozhodující, se nám povedly báječně a ani v útoku nás žádná chybička nezpomalila a tak jsme se usadili po prvním kole na druhém místě.
Druhé kolo svědčilo soupeřům, téměř většina se zlepšila. My ale měli dostatečný časový polštář a tak jsme po bezproblémovém druhém útoku skončili celkově na druhém místě. Šli jsme v sestavě stroj Radek, spoj savic Michal a malý Lukáš, koš Valtr, rozděl velký Lukáš, proudy Milan a Roman. Díky chlapi.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..