Čvn 132022
 

Poté co naši kravařští veteráni,  z personálního nedostatku, vynechali I. kolo Okresní ligy veteránů okresu Opava rok 2022,  které proběhlo v Kylešovicicích, vydali se v sobotu 11.6.2022 na II. kolo OLV, jenž se uskutečnilo v Rohově. Jako vždy byla určena pro 7 borců, přičemž po odstartování první 3 odběhli shodit terče  džberovkou a zazvoněním odstartovali zbylé 4 kamarády do společného útoku, který byl zpestřen rourou na dopravním vedení. V prvním kole jsme v sestavě košík Valter, spoj savic Roman, stroj Pepa, spoj béček Marcel z Dvořiska, rozdělovač David a útočná vozba dva Lukášové dosáhli třetího nejlepšího času. Marcel z Dvořiska váhal, zdali má s námi jíti, ovšem po našem argumentu: “ jestli se chceš napít z poháru, tak jedině s náma“, kývl. A jak byl rád.

Náš druhý pokus jsme odběhli na konci prvního kola, jelikož dva naši museli odjet domů. Tento se nám povedl náramně a dosáhli jsme nejrychlejšího času dne. A jak komentovali ostatní, šlo o učebnicový,  vzorový, útok. Pak už jsme jen sledovali soupeře a užívali si krásné atmosféry.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..