Zář 182021

V sobotu 18.9.2021 proběhla v Malých Hošticích poslední letošní soutěž okresní ligy veteránů. Původně měla být tato soutěž až o týden později, což ovlivnilo o složení našeho týmů, protože někteří členové s tímto datem nepočítali a měli již naplánovány jiné aktivity a proto jsme museli povolat zálohy našeho veteránského družstva. Soutěž byla pro nás o to zajímavější, že na jejim začátku jsme se společně s klukama ze Štěpánkovic dělili o páté místo a bylo tedy důležité skončit lépe než oni, abychom tuto příčku udrželi.Naše úsilí se nakonce podařilo, v této soutěži jsme vybojovali čtvrté místo a jelikož kluci ze Štěpánkovic skončili až sedmí, podařilo se nám pátou příčku letošní ligy udržet.