Čvn 232019
 

V sobotu 22.června jsme pokračovali v seriálu OLV čtvrtým kolem ve Štítině. Tady na nás vždy čeká okno hned po startu pro všech 7 soutěžících a zpět pak pro 5 borců. Ještě než jsme tam odjeli, museli jsme se popasovat s absencí několika našich členů z důvodů dovolených (David,Radek,Zbyněk). A aby toho nebylo málo, den před akcí se nám zranil Dušan na koleně. Byli tedy angažováni dva Lukášové, Deutsch ke spojům savic a Glabasnia na rozdělovač. Doplnili je vzadu košař Roman a strojníkValter, vpředu útočná vozba Michal a Milan, béčka spojoval Radim.Na tuto soutěž jsme odjížděli se snahou odčinit loňský nezdar (poslední), a snad se nám to i podařilo. V prvním kole jsme časem 32,67 s skončili na 3.místě a v druhém jsme se malinko ještě zlepšili a časem 31,70 s vytvořili druhý nejlepší čas dne za suveréními kluky ze Štítiny. Součet časů nás pak dal na krásné druhé místo. Celkově jsme v polovině soutěže na děleném 2 – 3 místě.

 

 

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..