Led 222017
 

Třetí lednovou sobotu roku 2017, tedy 21.1.2017, jsme na sále restaurace Slanina, uspořádali náš první letošní bál, tentokrát v retrostylu 70-80 let minulého století. Do sálu s nově upraveným stropem se sešlo přes 170 tance a zábavě chtivých účastníků, pro které připravil výbornou muzikální kulisu DJ Mirek Komárek.

Pro všechny zúčastněné jsme si připravili dvě kulturní – taneční – vložky, nejprve to byly děti z Dance for live Opava a později seniorky z Kobeřic, vystupující pod názvem Slunečnice. A tradiční byla i možnost zakoupit si los a vyhrát nějakou z cen naší tomboly.

Poslední účastníci odcházeli v brzkých ranních hodinách a na mnohých unavených tvářích byla vidět i pohoda a spokojenost. Nezbývá než doufat, že se vydaří i další naše letošní bály a hlavně, že i na příští retro bál se zase dostaví hojná účast lidiček.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..