Led 142016
 

foto1

V pátek 8.1.2016, v restauraci Kavárna, proběhla Výroční valná hromada našeho sboru, na kterou se, vedle vzácných hostů z Městského úřadu a okolních SDH Kouty a Dvořisko,  dostavilo 42 našich členů starších 18 let a 8 žáků. Všichni si vyslechli zprávy o činnosti našeho sboru v roce 2015 a po těchto příspěvcích došlo k výměně na nejvyšším postu našeho sboru, kde odstupujícího starostu Valtra Harazima, který v čele našeho SDH strávil 15 let, vystřídal David Janta. Zároveň byl na VVH našim dvěma „kuchařským mistrům“ udělen řád zlaté vařečky, kterým jsme se jim snažili poděkovat za ukojení našich chuťových buněk při akcích pořádaných našim sborem.

Po ukončení oficiální části VVH následovalo posezení a poklábosení přítomných, kteří se rozcházeli s přáním a předsevzetím setkat se i na příští VVH.foto3

foto2

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..