Led 312015
 

VVH 2015_1V pátek 23.1.2015, v restauraci Kavárna, proběhla Výroční valná hromada SDH Kravaře, na které mimo jiné byl zvolený nový výbor SDH na období let 2015-2020. Složení výboru si můžete přečíst v rubrice KONTAKTY.

Schůze se nesla v tradičním duchu, kdy nejprve jsme si vyslechli příspěvky o úspěších i neúspěších v našem sboru, zejména tedy o činnosti žáků, mužů, veteránů, jednotky, ale i zprávu o areálu a příspěvek starosty sboru, ve kterém bylo shrnuto dění v našem sboru v roce 2014. Po příspěvcích následovala volba nového výboru a pak již přišla chvíle pro ocenění těch neajktivnějších členů, ať již vyznamenáním nebo věcným darem. Po schůzi následovala výborná večeře a pak se diskutovalo až do pozdních nočních hodin.  Jak to tam vypadalo si opět můžete prohlédnout ve fotogalerii

VVH 2015_3VVH 2015_2

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..