Čvc 212014
 

veterani slavkov 2014_1V sobotu 19.7.2014, za úmorného vedra, proběhlo ve Slavkově III. kolo soutěže Okresní ligy veteránů 2014. Do startovních roštů se tentokrát postavilo 12 týmů,které čekalo po přeběhnutí lavičky na provizorním rybníčkem zdolání trati, na které byly nachystány 3 útočné proudy, přičemž levý a pravý proud mohl být zavodně a začít tedy stříkat na terč, až po shození sudů, které byly před prostředním, bečkovým proudem. Nakonec se ukázalo, že pro některá z mužstev byla tato podmínka tím největším oříškem, protože došlo k zavodnění krajních proudů již před sestřiknutím prostředních terčů, tvořených zmíněnými sudy, což mělo za následek diskvalifikaci družstva v daném kole.

Naše družstvo veteránů po prvním kole figurovalo na bramborové, tedy čtvrté pozici, ale byli jsme si vědomi, že musíme udělat změny v náběhu na základnu, na kterou členové družstva přibíhali jednotlivě, za sebou, před zmíněnou lavičku. V druhém kole se ukázalo, že tato změna je dobrá, neboť jsme se zlepšili o dvě vteřiny, ale bohužel ani toto nestačilo na posun ve výsledkové listině. Spíše naopak. Jelikož se zlepšovali v druhém kole i soupeři, klesli jsme v celkové pořadí až na šesté místo. (Stejná pozice nám patří i v průběžném pořadí OLV). Nedá se říci, že bychom v našem útoku udělali zásadní kiks, ale zkrátka tentokrát byli soupeři lepší. Takže jim sportovně gratulujeme a doufáme, že se naplní heslo – PŘEJ A BUDE TI PŘÁNO.

veterani slavkov 2014_2veterani slavkov 2014_3

 

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..