Valná hromada

 Publikoval dne 28.1.2011  Přidat komentáře
Led 282011
 

V pátek 28.1.2011 od 18.00 hodin se v prostorách restaurace Kavárna v Kravařích uskutečnila Valná hromada SDH Kravaře, na které se zúčastnilo 43 členů, a také vzácní hosté zástupci Města Kravaře, SDH Dvořisko a Kouty a také zástupci Městské policie v Kravařích, kteří jsou zároveň členové jednotky SDH Kravaře. Všichni přítomní si vyslechli zprávy starosty, velitele sboru, vedoucího družstva mužů a dorostu, předsedy kontrolní a revizní rady a hospodáře sboru. Také jsme kytičkou odměnili naše členky i zástupkyně něžného pohlaví, které ač nejsou našimi členkami, pomáhají nám při pořádání různých akcí. Po diskusi pak následovala večeře a poté se v hloučcích diskutovalo o tom, co nám život, nejen ten hasičský, přináší.

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..