Žákovské uzlování

Publikoval dne 10.11.2007  Přidat komentáře
Lis 102007

Datum: 10.11.2007, Autor: hasiči

Dne 10.11.2007 jsme v tělocvičně ZŠ Kravaře uspořádali již 3. ročník Žákovského uzlování, což je vlastně soutěž žákovských družstev v malé kopané a v uzlové štafetě. Tohoto soutěžního klání se zúčastnilo celkem 6 družstev (z toho dvě družstva našich domácích žáků, které jsme rozdělili na družstvo červených a modrých). Na palubovce tělocvičny se hrál turnaj v malé kopané, stylem každý s každým a během tohoto turnaje pak na chodbě každé z družstev postavilo 5-ti člennou štafetu k provedení základních hasičských uzlů.
Co se týče fotbalistů, tak nejlepší ve svých řadách mají hasiči z Komárova, kteří nepoznali hořkost porážky a získali tak za fotbále 1 bod do závěrečného hodnocení. Jelikož se jim však nedařilo v uzlové štafetě, kde skončili až na 5. místě, s celkovým ziskem 6 bodů obsadili až 3. místo. V uzlování naopak kralovali naši domácí žáci v červených dresech a protože byli druzí nejlepší ve fotbálku, obsadili s počtem bodů 3 i celkové prvenství. Takže celkové umístění vypadalo tak, jak je uvedeno v tabulce /pozn. v případě rovnosti bodů rozhodovalo o umístění pořadí v hasičské disciplíně, tedy v uzlové štafetě/