Led 042020
 

Vážení přátelé, jak všichni víte, i naší republiku postihla celosvětová pandemie nemoci koronavirus. Většina námi naplánovaných akcí byla zrušena, ale něco málo jsme si pro Vás připravili a nějaké akce proběhly. Doufám, že ti, kteří se jich zúčastnili byli spokojeni – i když je jasné, že se nikdo nemůže zavděčit všem. A pokud máte k našim akcím nějakou připomínku či návrh na zlepšení, budeme moc rádi, když nám napíšete.

A my budeme jen doufat, že příští rok se situace s COVIDEM uklidní, abychom zase mohli naplno začít s tím co nás baví – soutěžit, pořádat akce pro veřejnost a dělat Vám tak radost. Na tomto místě se pak včas dozvíte, jaké akce jsme si pro Vás připravili na rok 2021. Jako malou upoutávku už teď máme termíny plesů, které nám snad pan COVID dovolí v sále restaurace SLANINA Kravaře uspořádat. Jsou to:

22.1.2021 – retro ples s DJ Michal Seidlem

5.2.2021 – ples s kapelou Golden Hits

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..