Led 252019

První, únorový, hasičský bál již máme zasebou a na „plesovém poli“ nás čeká ještě druhý bál, které opět uspořádáme v restauraci Slanina a to v pátek  15.3.2019 od 20.00 hodin. Tentokrát půjde o RETRO PLES, na kterém zazní především  hudba 70 – 90. let a to pod taktovkou DJ Michala Seidla.

Tento ples je již vyprodaný takže doufáme, že se všichni sejdeme ve zdraví a dobré náladě, abychom zakončili letošní plesové veselí.  Samozřejmě pro Vás připravujeme i bohatou tombolu a malý fotokoutek, ve kterém si můžete pořídit snímeček na památku.

4 komentáře na “II. Hasičský bál SDH Kravaře pro rok 2019”

1. Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda jsou ještě volné lístky na retro ples? Děkuji.

• Zdravím, a sděluji, že vstupenky na retro ples jsou beznadějně vyprodány. Zkuste příští rok. S pozdravem Valter Harazim

2. dobrý den, pár posledních lístků ještě je, můžete se domluvit přímo s kolegou, který to má nastarost – a to Valter Harazim, tel. 602622686

3. Dobrý den. Chtěla bych se zeptat zda máte ještě volné lístky na páteční ples? Potřebovala bych dva. Děkuji s pozdravem Mlýnská

Zanechat komentář