Dub 052016
 

I v roce 2016 se hasičští veteráni okresu Opava budou setkávat na soutěžích již 5. ročníku Okresní ligy veteránů okresu Opava. Jako v minulých ročních je 7 stálých soutěžích (hasiči z Palhance vystřídali hasiči z Koutů) a jedna divoká karta, kterou pro letošek obdrželi hasiči z Kylešovic a díky této uspořádají svou soutěž v Dukelských kasárnách.  Celkem tedy proběhne 8 soutěží, přičemž jako v minulých ročnících se do celkového pořadí bude hodnotit 7 nejlepších výsledků. Vítěze tohoto ročníku se dozvíme  na  slavnostním vyhodnocení, které proběhne 15-10-2016 na zámku v Kravařích.  A jaké jsou termíny jednotlivých soutěží, to můžete vidět v přiložené tabulce:

Datum Místo Provedení soutěže
11.6. Slavkov PPS 12, na tři proudy C
18.6. Chlebičov PPS 12, prodlužování útočného vedení
25.6. Štítina PPS 12 jedno kolo, druhé PS 8, okno
9.7. Kouty PPS 8-12
6.8. Kravaře koňská  stříkačka + přenos raněné bečky
10.9. Kyjovice noční soutěž, PPS 12, bariéra 0,8 m
24.9. Malé Hoštice PPS 12 + Američan, okno, výběh z „hasičárny

 

 Zanechat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..